У Львові відкрили перший в Україні центр рекрутингу до армії

У понеділок, 12 лютого, у Львові відкрили перший в Україні центр рекрутингу до української армії. Пілотний проєкт запустила ЛМР спільно із Міноборони.

У центрі можна дізнатися про вакансії та отримати консультацію, повісток тут не видаватимуть, повідомили у Львівській міській раді.

Центр працює на вулиці Костя Левицького, 67. У центрі рекрутери розповідатимуть про вакансії, проводитимуть профорієнтаційні тести та супроводжуватимуть кандидата під час призначення на посаду в армії. Центр не пов’язаний із ТЦК, а рекрутери не є військовими.

«Тут ми не вручаємо повісток – ми просто спілкуємося з кандидатом, який планує бути залученим до ЗСУ в один із можливих способів: військова служба за призовом чи за контрактом. На сьогодні ми співпрацюємо з львівськими бригадами, які надають нам перелік вакантних посад з коротким описом – що саме вимагається та яка заробітна плата. І тоді, якщо якась із посад зацікавить, ми контактуємо з військовою частиною і зводимо уже безпосередньо їх між собою, щоб вони могли продовжити своє спілкування. Якщо все завершиться успішно, то ми контролюємо процес аж до успішного укладення контракту, а якщо ні – то ні, будемо шукати або іншу спеціальність, або ставити людину в резерв», — пояснила рекрутерка Галина, яка працює у центрі. 

Центр рекрутингу, який запрацював у Львові 12 лютого

Після того, як кандидат обере бажану посаду, він матиме співбесіду із рекрутером та представниками обраної військової частини. «Після погодження кандидатури на певну вакансію, кандидата скерують у ТЦК з пакетом документів для подальшого оформлення, проходження необхідних процедур та медичного огляду, направлення на базову військову підготовку (1 місяць) та, за потреби, фахову підготовку. Після підготовки військовослужбовця скерують у частину для проходження військової служби», — повідомили в ЛМР.

Актуально та оперативно у Telegram: https://t.me/Vartonews

Share this post

scroll to top