«Укрзалізниця» запустила сервіс замовлення квитків для військових. Як це працює?

«Укрзалізниця» запустила сервіс спеціального замовлення квитків для військовослужбовців. Захисники та захисниці тепер зможуть забронювати місце, навіть якщо квитків у продажу більше немає.

Про це повідомила пресслужба перевізника.

Сервіс доступний на порталі services.uz.gov.ua/military. У разі відсутності квитків у продажу забронювати їх військовослужбовці можуть онлайн. 

«Відтепер військовослужбовці можуть придбати проїзний документ, навіть якщо поїздка раптова, наприклад, на лікування, у відрядження або до рідних у довгоочікувану відпустку, а квитки вже розкупили», — пояснив голова правління «Укрзалізниці» Євген Лященко.

Залишити заявку на порталі можна не пізніше ніж за 6 годин до відправлення поїзда. Після цього на вказаний замовником е-mail прийде спеціальний код. Викупити квиток потрібно в касі не пізніше ніж за 1 годину до відправлення поїзда, предʼявивши військовий квиток або посвідчення офіцера. 

Спецзамовлення квитків наразі доступне на 17 поїздів, які є найпопулярнішими серед військовослужбовців. Зокрема, це маршрути до міст, наближених до зони ведення бойових дій, та зворотно.

Військовослужбовці можуть бронювати квитки як для себе, так і для побратимів, з якими разом збираються в дорогу. 

У компанії відзначили, що раніше військовослужбовці бронювали квитки через військового коменданта. Це значно ускладнювало процес та фактично унеможливлювало поїздку день у день.читайте також

Share this post

scroll to top