У Дрогобичі невідомі стріляли у собаку. Вона може втратити око. Свідки події – відгукніться!

Про жахливий випадок жорстокого поводження з твариною повідомили зоозахисники ГО “Щасливі Хвости”.

Подія трапилася 9 травня, приблизно о 22:30 в парку біля костелу Св.Бартоломія. Відомо, що невідомі кількома пострілами поцілили у собаку. Ймовірно стріляли з пневматичної зброї. Куля потрапила у око тварини. Вона може його втратити. 

Зараз твариною опікуються її господарі та ветеринари.

Зоозахисники просять усіх небайдужих, хто міг бути свідком події або знає якісь деталі вчорашнього випадку, зголоситися до правоохоронців або на сторінку зоозахисної організації “Щасливі хвости”.

Попередньо розшукуються свідки події – двоє молодих чоловіків, один з яких був одягнений у червону куртку , що були поруч цього місця разом із собакою породи доберман.

Нагадаємо, кримінальна відповідальність настає за жорстоке поводження із тваринами, якщо воно призвело до каліцтва або загибелі тварини. Це регулює стаття 299 Кримінального кодексу «Жорстоке поводження з тваринами». Якщо одна людина вбиває або калічить одну тварину, то за це передбачений штраф до 51 000 гривень, арешт до шести місяців або обмеження волі на термін до 3 років.

За ті самі дії у присутності дітей або неповнолітніх можна отримати від 3 до 5 років обмеження чи позбавлення волі. Вбивство або каліцтво тварини з особливою жорстокістю: або групою осіб, або повторні дії стосовно двох і більше тварин – є обтяжувальними обставинами. За це передбачено позбавлення волі – від 5 до 8 років.

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top