“Везучі” ТОВ «Екотепло Дрогобич» отримають ще понад 4 млн грн за реконструкцію відділення екстреної медичної допомоги у Дрогобичі

Дрогобицька міська лікарня №1 віддасть ще 4,24 млн грн ТОВ «Екотепло Дрогобич» за реконструкцію відділення екстреної медичної допомоги.

Про це повідомляють “Наші Гроші. Львів”.

Роботи замовили за неконкурентною переговорною процедурою. Медики мотивували це потребою в додаткових роботах, які не були враховані у початковій проєктно-кошторисній документації.

Згідно з ЗУ «Про публічні закупівлі», додаткові роботи у того самого підрядника можна замовити протягом трьох років після укладення угоди, якщо вартість таких робіт не перевищує 50% від ціни основного договору.

Генеральний директор Дрогобицької міської лікарні №1 Андрій Коцюба пояснив, що у додаткові роботи входить заміна двох ліфтів та встановлення кисневої станції, яка виробляє кисень з атмосфери та безперебійно подає його до пацієнтів. На момент розмови Андрій Коцюба не зміг пригадати моделі кисневої станції, однак зазначив, що її очікують отримати до середини травня цього року та коштує він до 2 млн грн з монтажем. Всі роботи планують завершити до кінця цього року.

«Роботи щодо встановлення ліфтів та системи медичного газопостачання були прописані в попередній проєктно-кошторисній документації, однак ні самих ліфтів, ні генератора не було. Тому ми подалися на ще одну експертизу, бо як можна прописати, наприклад, облаштування ліфтів, якщо їх фізично немає», − розповів Андрій Коцюба. 

Перший договір на 17,8 млн грн з реконструкції відділення екстреної медичної допомоги Дрогобицька міська лікарня №1 підписала у вересні 2020 року. Тоді передбачався ремонт приміщень, встановлення систем водопостачання та водовідведення,  опалення, вентиляції. А також облаштування пожежної сигналізації, системи оповіщення, відеонагляду та резервного електропостачання. Ці основні будівельні роботи підрядник «Екотепло Дрогобич» вже завершив.

І хоча у січні цього року приймальне відділення офіційно відкрили, гендиректор Дрогобицької міської лікарні №1 Андрій Коцюба зазначав, що воно ще не повністю забезпечено потрібним обладнанням. За його словами, спочатку все медичне устаткування лікарні обіцяли закупити за державні кошти, однак в результаті передали лише комп’ютерний томограф та портативний УЗД-апарат. Реконструкцію відділення замовили в рамках національної програми «Велике будівництво.

Компанія «Екотепло Дрогобич» зареєстрована у 2013 році. Її власником є Іван Демко, який протягом вересня-листопада 2016 року був начальником відділу архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Дрогобицької міської ради. На цю посаду його призначили з тримісячним терміном випробування, але через два місяці Демко звільнився за власним бажанням. Компаніє є однією із найбльш “улюблених” міськоюю радою та надзвичайно везучою в отриманні тендерів.

Протягом 2020-2021 років фірма «Екотепло Дрогобич» отримала державних замовлень на 28,8 млн грн. Серед інших підрядів компанії – капітальний ремонт площі Василя Стефаника за 1,2 млн грн та ремонт вул. Шолом-Алейхема за 1,4 млн грн в Дрогобичі.

Ще у 2018 році ми фіксували високу успішність цього підприємства у допорогових закупівлях.

Нагадаємо, що у ФОПа, який ремонтує вул. Гончарську в Дрогобичі, електронна пошта така як і у ТзОВ “ЕКОТЕПЛО ДРОГОБИЧ”.

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top