Об’їзну дорогу до Трускавця почнуть будувати у серпні

За будівництво Трускавецької об’їзної планують взятися ще цього року.

Це буде нова дорога Східниця-Пісочна. Вона оминатиме карстове провалля, яке утворилося  поблизу. Стартуватимуть роботи у серпні. Про це в ефірі радіо «Львівська хвиля» повідомив керівник служби автодоріг Львівщини Олег Береза.

«Для нас дуже важливий об’єкт це об’їзна Трускавця, про яку багато що говорять, яка вже стільки років у всіх на слуху. Але дійсно думаю, що цього року ми на серпень місяць отримаємо переможця і розпочнем фазу активних будівельних робіт вже починаючи з серпня місяця, якщо не буде якихось там оскаржень».

Раніше в Автодорі повідомляли про наміри розпочати будівництво дороги у липні цього року. Проєкт пройшов державну експертизу.

Нову дорогу прокладуть від перехрестя між Сільцем та Модричами, і з’єднають з дорогою на Борислав в районі Трускавецького озера. Бориславська міська рада вже передала частину своєї території. На початку та в кінці нової дороги облаштують кільця для проїзду перехресть.

Нагадаємо, у вересні 2017 року, поблизу дороги, утворилося провалля. Через зсув ґрунту на дорозі між Трускавцем та Дрогобичем почали з’являтися тріщини. Цього року, 15 березня, неподалік виникло ще одне провалля. Після цього небезпечний відтинок дороги закрили для усіх видів транспорту. Об’їзд через Стебник чи Борислав.

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartones

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top