Другокласники з Дрогобича розмальовували військові артефакти щоб купити дрони ЗСУ

Учні 2-В класу 4 ліцею ім. Л.Українки Дрогобича розмалювали використані гільзи, тубуси та іншу зброю. Ці вироби продадуть на аукціонах.

Акцію організував батьківський комітет класу, педагоги, за підтримки Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ.

Усе це, на чому малювали діти, раніше було смертоносною зброєю. Але метал війни з передової школярі перетворили на переможний. Під керівництвом творчих наставників діти розмалювали військові артефакти яскравими барвами та символами України.

Роботи передали відомому виконавцю Роману Скорпіону, який продасть їх на концертах з аукціону. За виручені з акції кошти батьки та вчителі планують придбати дрони для Збройних Сил України. Таким чином те, що раніше допомагало нищити ворога, тепер ще й рятуватиме життя.

Найемоційніша частина акції, коли організатори до зали запросили поранених військових, які проходять реабілітацію у Трускавці, і не попередили що на них там чекає. Бійці були стримані і тихі, поки раптом просто під час концерту з галасом та обіймами вибігли 30 другокласників. Стримати сліз не могли навіть дорослі. Також воїнам діти подарували власноруч розмальовані горнята.

Актуально та оперативно у Telegram: https://t.me/Vartonews

Share this post

scroll to top