Готуємо запаси. Українцям радять заморожувати фрукти та овочі на зиму. Так їжа зберігає корисні мікроелементи.
Для максимального збереження вітамінів на зиму, овочі та фрукти потрібно заморожувати. Покласти продукти можна у обгортці з фольги або харчової плівки, у зіп-пакетах для продуктів, або у пластикових контейнерах з кришками. Все залежить від розмірів вашої морозилки та об’ємів продуктів, які потрібні сім’ї.
Абрикоси, сливи, вишні, порічку, малину потрібно ретельно перебрати, видалити плодоніжки і листя. Потім помити у солонуватій воді і висушити. Викласти на серветку або рушник, щоб зібрати зайву вологу. Далі розкладаємо все на одну поличку морозильної камери, даємо цьому замерзнути. Згодом пересипаємо у форму і кладемо знов у морозилку.
З овочів можна заморожувати все. Для зручності: помідори, перець, броколі, цвітну капусту, горошок у стручках варто порізати на шматочки. Також можете зробити овочевий мікс на суп чи до гарніру. Баклажани чи кабачки потрібно запекти, а потім заморозити.
Фрукти потрібно заморожувати при температурі від мінус 18 градусів. А для овочів оптимальний показник від мінус 18 до 23. Овочі та фрукти зберігайте в ящику морозильної камери, окремо від риби і м’яса.
На упаковці із заморозкою зробіть маркування: дата та час заморожування. Такі продукти при правильному заморожуванні можна зберігати до 8-9 місяців.
Актуально та оперативно у Telegram: https://t.me/Vartonews