“Львівобленерго” запустив сервіс із графіком відключень світла

На сайті «Львівобленерго» www.loe.lviv.ua  опубліковані уточнені та доповнені графіки аварійних відключень для мешканців Львівщини.

Отже, як дізнатися про графіки аварійних відключень?

Зайдіть на сторінку «Чому немає світла»:  https://poweroff.loe.lviv.ua/

Тут Ви побачите оперативну інформацію, тобто чи введені графіки аварійних відключень на цей час, а також години відключень для кожної групи споживачів.

Важливо! Вказаний час відключень може збільшуватись на одну годину, зважаючи на необхідність доїзду оперативних бригад до енергообєктів для проведення перемикань.

Окрім цього, у час повітряної тривоги працівники компанії не можуть перебувати на енергооб’єктах, адже їх може атакувати ворог. Це теж може збільшити перерву в електропостачанні.

Аби визначити, до якої групи у графіку належить Ваше помешкання, Ви можете:

Варіант 1. Завантажити і переглянути файли з переліком населених пунктів та вулиць, які віднесені до 1, 2, 3 та 4 групи відповідно.

Варіант 2. Вже найближчим часом запрацює форма пошуку групи за адресою, для цього треба буде натиснути кнопку «Дізнатися», а далі ввести населений пункт, вулицю та номер будинку.

Різні частини довгих магістральних вулиць можуть потрапляти у різні групи відключень. У такому випадку перевірити свою приналежність до певної групи можна за часом фактичного відключення або за повідомленням у чат-ботах у Viber і Telegram.

Чи будуть відключення кожного дня?

Це невідомо. Адже графік аварійних відключень вводять не планомірно, а виключно за розпорядженням державної компанії НЕК «Укренерго» відповідно до оперативної ситуації в енергосистемі України. Тому спрогнозувати впровадження графіків заздалегідь практично неможливо.

Але у вказані для Вашої групи години потрібно бути готовим до того, що електроенергія може зникнути.

Як ще інформуватимуть мешканців про відключення?

Повідомлення про відключення надсилають користувачам чат-ботів «Львівобленерго» у Viber і Telegram у час вимкнення.

Окрім цього, компанія готує інформацію-роз’яснення для територіальних громад Львівщини, яку незабаром буде розіслано на електронні адреси ОТГ.

ПрАТ “Львівобленерго”

Share this post

scroll to top