![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/зображення_viber_2022-10-25_20-42-25-758_edited-1024x576.jpg)
На Львівщині з 25 жовтня почали діяти віялові відключення електропостачання для населення, повідомили у «Львівобленерго».
“Укренерго” вимушено застосував графіки обмеження для промислових та інших категорій споживачів у всіх регіонах України для стабілізації роботи енергосистеми. Про це повідомляє пресслужба компанії.
Водночас, з 21 жовтня, з 18:00 на території області введено заборону на використання:- усіх видів зовнішнього освітлення (крім освітлення вулично-дорожньої мережі та об’єктів критичної інфраструктури), освітлення зовнішньої реклами, розміщеної на фасадах будинків та споруд, спеціальних конструкцій, після завершення робочого часу суб’єктів господарювання – незалежно від організаційно-правової форми. Рішення про такі обмеження повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.
Росія завдала ракетних ударів по об’єктах енергетики України, і кожен може допомогти відновленню роботи електромереж, знизивши навантаження, наголосив заступник голови Львівської ОВА Андрій Годик.
“Перше з чим звертався Президент і представники Міненерго, Укренерго: нам потрібно суттєво зменшити споживання електроенергії, щоб забезпечити баланс. Це крок, що залежить від кожного з нас”, – сказав Андрій Годик.
Утім місцевий бізнес не всюди реагує на прохання обмежити ілюмінацію та світлову рекламу. Зокрема у центральній частині Трускавця в пікові години до 23:00 заклади освітлені зовнішньою світловою рекламою, де-не-де світяться вивіски навіть зачинених закладів, прожектори на будовах.
ВАРТО_знати: у ПрАТ “Львівобленерго” зазначили, що відключення триватимуть не більше чотирьох годин в одному місці. Графіків віялових відключень «Львівобленерго» не повідомляє, однак інформацію по конкретному населеному пункту можна дізнатись у розділі «Чому немає світла» на сайті «Львівобленерго».
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/зображення_viber_2022-10-25_20-41-40-495_edited_edited-1024x576.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/зображення_viber_2022-10-25_20-25-03-256_edited-1024x614.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/зображення_viber_2022-10-25_20-41-40-511_edited-1024x614.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/зображення_viber_2022-10-25_20-25-11-420_edited-1024x576.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/зображення_viber_2022-10-25_20-25-07-121_edited-1024x576.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/зображення_viber_2022-10-25_20-42-28-463_edited-1024x576.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/зображення_viber_2022-10-25_20-42-36-667_edited-1024x575.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/зображення_viber_2022-10-25_20-42-20-183_edited-1024x575.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/зображення_viber_2022-10-25_20-42-41-098_edited-1024x576.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/зображення_viber_2022-10-25_20-43-04-464-1024x768.jpg)
Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews