Угоду щодо реконструкції стадіону “Галичина” можуть розірвати – рішення аудиторської служби. УКБ звернувся з позовом у суд

3 грудня 2021 року Державна аудиторська служба на порталі Прозоро опублікувала Висновок про результати моніторингу процедури закупівлі. Мова йде про  реконструкцію стадіону «Галичина». 

За підсумками перевірки Державна аудиторська служба постановила “здійснити заходи щодо усунення виявленого порушення шляхом припинення зобов’язань за договором”, тобто – розірвати угоду між “Управління капітального будівництва” та  ТОВ “АУТСТАФІНГОВА КОМПАНІЯ”ТРУДОВІ РЕСУРСИ”.

“З огляду на встановлене порушення законодавства у сфері публічних закупівель, яке є значущим через необ’єктивне та упереджене визначення переможця процедури закупівлі керуючись статтями 5 та 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», статтею 8 Закону України «Про публічні закупівлі» Держаудитслужба зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявленого порушення шляхом припинення зобов’язань за договором, в тому числі із застосуванням відповідних наслідків недійсності/нікчемності договору та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про вжиття таких заходів”, – написала Державна аудиторська служба.

У відповідь на це рішення УКБ 17 грудня подало позов у суд та вимагає визнати протиправним та скасувати висновок Державної аудиторської служби України про результати моніторингу процедури закупiвлi UA-2021-08-18-002320-b вiд 03 ГРУДНЯ 2021 року.

Тепер суд повинен поставити крапку у цій історії. Якщо замовник – КП “Управління капітального будівництва” Дрогобицької міської ради виконає вимоги Державної аудиторської служби, то доведеться розіграти новий тендер і шукати нового виконавця робіт.

Нагадаємо: раніше ми писали про те, що КП “Управління капітального будівництва” Дрогобицької міської ради підписало угоду з ТОВ “АУТСТАФІНГОВА КОМПАНІЯ”ТРУДОВІ РЕСУРСИ”.

Тепер “АУТСТАФІНГОВА КОМПАНІЯ”ТРУДОВІ РЕСУРСИ” має провести реконструкцію  одного із символів дрогобицького футболу – стадіону “Галичина” за понад 50 мільйонів гривень.

Точна вартість робіт – 50242.059 тис. грн. З них 10742.059 тис. грн. – кошти місцевого бюджету. Уся сума це кошти платників податків.

Більше про цей тендер та компанії, які у ньому змагалися, за посиланням ТУТ.

Олег ДЬОРКА


Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top