Дрогобицькі акробати перемогли на чемпіонаті України!

У неділю завершився чемпіонат України серед юніорів та відкритий Кубок Львова зі спортивної акробатики. Змагання тривали з 15 по 19 грудня у залі гімнастики Львівського державного університету фізичної культури ім. І. Боберського.

Про це інформує Управління молоді та спорту Львівської ОДА.

У заходах загалом взяли участь понад 300 акробатів з 14 міст України, а також гостей з Кишенева і Тирасполя, що у Республіці Молдова. У рамках чемпіонату України було розіграно 20 комплектів нагород. Львівські спортсмени здобули п’ять медалей. Зокрема мішана пара Анастасії Семенович та Богдана Іваника посіли 1 і 3 місця, чоловіча група у складі Андрія Чепелюка, Тараса Орищака, Назара Стеціва, Ростислава Стеціва здобули три перші місця – у двох вправах і багатоборстві.

Усі вони вихованці Дрогобицької ДЮСШ ім. І.Боберського, тренують спортсменів Оксана Жгута та Жанна Жгута.У рамках відкритого міжнародного Кубку Львова було розіграно 18 комплектів нагород.

Тут львівські спортсмени здобули чотири медалі: мішана пара Анастасії Семенович та Богдана Іваника стали срібними призерами, чоловіча група у складі Андрія Чепелюка, Тараса Орищака, Назара Стеціва, Ростислава Стеціва виборола перше місце, жіноча пара Ліліана Кіцери та Вероніка Коваль стали срібними призерами в категорії 13-19 років.

Вони вихованці ДЮСШ ім. Чукаріна. Тренує спортсменів Богдан Голотко. Пара Софії Ісаєнко та Анастасії Гринько стали срібними призерами серед дорослих. Вони також вихованці ДЮСШ ім. Чукаріна, тренери — Аліна Сениця та Михайло Сениця.

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top