У Дрогобичі зріс тариф на паркування автомобілів

Виконком Дрогобицької міської ради затвердив тариф на платне паркування транспортних засобів на спеціально відведених паркувальних майданчиках на вулицях Дрогобича.

Про це йдеться у повідомленні ДМР.

Відповідно до рішення виконавчого комітету, було встановлено плату за користування місцем для паркування транспортних засобів на облаштованих паркувальних майданчиках на вулицях Миколи Лисенка, Івана Франка, Данила Галицького та Пилипа Орлика.

Вартість послуги користування паркомісцем, відповідно до розрахунків оператора, встановлено в розмірі 10 гривень за годину.

Також виконавчий комітет вніс зміни до рішення №45 від 16 лютого 2021 року, затвердивши новий тариф за користування паркомайданчиком на вулиці Шолом-Алейхема, – у розмірі 10 гривень за годину.

На цих вулицях, коштами місцевого бюджету, було облаштовано платні парковки. На вулиці Шолом-Алейхема паркувальний майданчик вже працює, – після рішення виконкому вартість паркування тут зросте до 10 гривень.

Що ж стосується паркувальних майданчиків на вулицях Лисенка, Франка, Галицького та Орлика, то після рішення виконкому, тут буде встановлено спеціальні термінали, за допомогою яких можна буде оплатити послугу паркування автомобіля та здійснити ряд інших фінансових операцій.

Раніше ми писали, що у центральній частині Дрогобича значно поменшає місць, де безплатно можна залишити свій автомобіль.

Share this post

scroll to top