Міністром оборони України став львів’янин!

Народні депутати призначили колишнього віцепрем’єра Олексія Резнікова міністром оборони України. Призначення Резнікова підтримали 273 народні депутати. Відповідне рішення прийняли на засіданні Верховної Ради сьогодні, 4 листопада

За словами Резнікова, сильна армія – це вагомий аргумент під час переговорів з окупантами. Він зазначив, що неабияк знає це, оскільки кілька років вів переговори з окупантами в ТКГ.

Нагадаємо, що з листопада Рада звільнила з посади віцепрем’єр-міністра – міністра із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексія Резнікова. Фракція «Слуга народу» висунула Резнікова на посаду міністра оборони замість Андрія Тарана.

ДОВІДКОВО:

Уродженець Львова, 55-річний Олексій Рєзніков був віцепрем’єр-міністром – міністром з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України з 4 березня 2020 до 3 листопада 2021.

Партнер компанії «Астерс» (з листопада 2018 року до березня 2020), заступник голови Київської міськадміністрації (з квітня 2016 року до вересня 2018 року), заступник міського голови – секретар Київської міської ради (з червня 2014 року до грудня 2015 року), адвокат, Заслужений юрист України, майстер спорту України. Представник України у робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи (з 18 вересня 2019 року).

Член РНБО (з 19 березня 2020). Перший заступник глави делегації для участі у Тристоронній контактній групі.

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top