![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/248177405_6850904434949903_590311967624165886_n-982x1024.jpg)
Сьогодні, 22 жовтня, поліцейський гвинтокрил Airbus Helicopters Н-145 доставив до Львівської міської лікарні швидкої медичної допомоги 7–річного мешканця Стрия з гострим судинним синдромом.
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/247466729_6850904644949882_3832192044198962712_n-1024x883.jpg)
Нагадаємо, що 16 жовтня зі Славського до Львова у важкому стані госпіталізували 11-річного хлопчика, який раптово впав у мозкову кому. 16 жовтня до Львівського обласного клінічного перинатального центру поліцейським гелікоптером доправили вагітну 36-річну мешканку Борислава, у якої почалися передчасні пологи. Також напередодні санавіація госпіталізувала до Львова 62-річного мешканця Буського району із гострим мозковим інсультом.
За два місяці роботи медики на гелікоптері здійснили 9 рятувальних місій, вісім із них були успішними. Однак після двох місяців роботи проєкту львівські медики залишились без повітряного транспорту. Гелікоптер ДСНС, який використовували для аеромедичної евакуції, забрали на сервісне обслуговування.
1 жовтня обласний центр екстреної медицини та медицини катастроф знову відновив для невідкладної допомоги аеромедичну евакуацію пацієнтів. У розпорядженні медиків Львівщини з’явився гелікоптер нацполіції Airbus Helicopters Н145.