У Стебницькій лікарні за місяць вдвічі зросла смертність пацієнтів з ковідом

Станом на сьогодні, 22 жовтня, у медичному закладі знаходиться на лікуванні 149 пацієнтів, 15 з них в реанімації у вкрай важкому стані.

Динаміка коронавірусної інфекції за останні два місяці є вкрай негативною.

Про це повідомила очільниця Стебницької інфекційної лікарні Наталія Стецик на брифінгу в обласній адміністрації.

“Перебіг захворювання дуже швидко зі стану середньої важкості переходить у складний. Йдеться іноді про кілька годин”, – повідомила головний лікар.

За вересень проліковано 259 пацієнтів, 141-го виписали, 19 померло. За жовтень вже пролікувалися 293 пацієнти, з яких 193-х виписали, 49 померло. Тобто, спостерігається негативна тенденція і зростання смертності. 

«Щодо постковідного синдрому під час цієї хвилі, то такі пацієнти тривалий час ще є кисневозалежними. Тобто, при нормалізації всіх клінічних і лабораторних показників, вони ще близько 1-1,5 місяця потребують кисневої терапії кисневими концентраторами. Довго спостерігається загальна слабкість, мінімальні фізичні навантаження призводять до швидкої втоми, погіршується сон і апетит, довго відновлюються смак і нюх. Багато пацієнтів мають депресивні розлади», – додала Наталія Стецик.

З 10 вересня по 21 жовтня на лікуванні перебували 6 вакцинованих пацієнтів, захворювання у них проходило легко. Не було пневмоній, були бронхіти, гарячка один-два дні та низький рівень сатурації, наголосила Наталія Стецик.

Зазначимо, у Стебницькій міській лікарні розгорнуто 150 ліжок для хворих на ковід.

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top