Львівські медики гелікоптером евакуювали немовля з вадою серця

7 жовтня медики Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф гелікоптером евакуювали 9-місячне немовля з вадою серця до колег з Києва. Про це йдеться  на сторінці у Facebook медзакладу.

9-місячна дівчинка має вроджену ваду серця. Дитину доправлять до Центру дитячої кардіології і кардіохірургії МОЗ України в Києві. Там її прооперують, щоб скоригувати ваду.

Нагадаємо, Львівщина стала одним із регіонів, де у квітні стартував пілотний проєкт із аеромедичної евакуації. Медики на гелікоптері доставляли до лікарні пацієнтів із важкими травмами, отриманими у ДТП, з інфарктами, інсультами та іншими критичними станами. Також на гвинтокрилах збираються перевозити органи для трансплантації та самих реципієнтів.

Центр екстреної медичної допомоги у Львівській області спершу використовував гелікоптер Eurocopter EC 145.

За два місяці роботи медики на гелікоптері здійснили 9 рятувальних місій, вісім із них були успішними. Однак після двох місяців роботи проєкту львівські медики залишились без повітряного транспорту. Гелікоптер ДСНС, який використовували для аеромедичної евакуції, забрали на сервісне обслуговування.

1 жовтня обласний центр екстреної медицини та медицини катастроф знову відновив для невідкладної допомоги аеромедичну евакуацію пацієнтів. У розпорядженні медиків Львівщини з’явився гелікоптер нацполіції Airbus Helicopters Н145.

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top