Кучма ветував рішення про призначення Слотило головою земельної комісії ДМР

Тарас Кучма ветував рішення про призначення Марти Слотило головою земельної комісії Дрогобицької міської ради.

1 квітня у Дрогобичі відбулася позачергова сесія Дрогобицької міської ради. В межах сесії депутати обрали нову голову земельної комісії. Нею стала Марта Слотило, депутатка від партії “Слуга Народу”.

Степан Кулиняк, який раніше очолював цю комісію, відмовився від головування через своє призначення на посаду голови Дрогобицької районної державної адміністрації.

Вже 2 квітня міський голова Дрогобича видав розпорядження про зупинення дії п. 2 рішення сесії ДМР №272 в якому йшлося про призначення Марти Слотило головою земельної комісії.

Своє рішення міський голова аргументував необхідністю “дотриманням вимог чинного законодавства” та “враховуючи зауваження голови постійної комісії з питань депутатської етики, законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади та контролю за дотриманням Регламенту”. Вказану комісію очолює Володимир Дзерин, депутат та працівник міської ради.

Відтак, вже цього місяця буде скликано ще одну позачергову сесію.

Попередньо відомо й дату: позачергова сесія повинна відбутися 15 квітня.

Тепер рада зобов’язана у двотижневий строк повторно розглянути це рішення. Якщо депутати відхилять зауваження міського голови та підтвердять попереднє рішення двома третинами депутатів від загального складу ради, воно набере чинності. Якщо ж ні, то депутатів чекатимуть нові кандидатури, нове голосування.

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top