Під час святкової літургії у церкві помер 53-річний львів’янин

У Львові під час святкової літургії 19 січня у подвір’ї церкви святого Йосафата помер 53-річний львів’янин. Чоловікові стало погано, тому він вийшов з церкви на вулицю та сів на лавку. Саме там він і помер.

Хоч у ЗМІ та телеграм-каналах й запевняли, що львів’янин помер від обмороження, правоохоронці повністю заперечують цю версію. Точну причину смерті чоловіка встановить експертиза.

Про це повідомив ZAXID.NET.

Про загибель чоловіка на подвір’ї церкви стало відомо з інформації очевидців у соцмережах. В усіх повідомленнях стверджували, що чоловік помер від обмороження. Деякі сайти навіть повідомляли, що львів’янин загинув, чекаючи на безкоштовну їжу. Проте й настоятель церкви, й правоохоронці запевняють, що ця інформація повністю неправдива.

Сьогодні було освячення води, цей чоловік, як мені розказували парафіяни, був у церкві, де йому стало зле. Йому допомогли вийти на вулицю, посадили на лавку і він помер. Викликали медиків, тоді викликали поліцію, як це і має робитися. Але ми не могли його навіть накрити, поки тіло не оглянули правоохоронці,
– зазначив священник Ігор Безкостий.

Речниця львівської поліції Світлана Добровольська, своєю чергою, розповіла, що чоловік був 53-річним місцевим жителем.

“Попередньо встановлено, що він прийшов до церкви, йому раптово стало зле, він сів на лавку і помер. Зараз правоохоронці відправили тіло на експертизу, яка встановить точну причину смерті. У соцмережах пишуть, що він замерз і чекав у черзі на їжу, не знаю, звідки таке беруть, але всі такі повідомлення є неправдивими”, – додала Добровольська.

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top