![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2020/04/зображення_viber_2020-04-03_12-54-09_edited-2-1024x683.jpg)
Про це повідомив міський голова Трускавця Андрій Кульчинський.
Жінку госпіталізували у понеділок, 6 квітня. Мешканка Трускавця у суботу, 4 квітня, перетнула кордон з Чехії. Піднялась температура, трускавчанка самоізолювалася.
У понеділок, о 8-й ранку, швидка повезла її з підозрою на коронавірус в обласну інфекційну лікарню для додаткових обстежень. Сьогодні результати лабораторних тестів показали негативний результат.
Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews
Стежте за нами у Instagram: www.instagram.com/vartonews.com.ua