Гроші дрогобичан поїдуть у Франківськ. Черговий тендер виграла фірма з Івано-Франківщини!

Компанія «Еко-Прикарпаття» позмагалася з технічним учасником фірмою «Теркомбуд» на тендері із вивезення сміття у Дрогобичі. Під час аукціону конкуренти не знижували своїх пропозицій, а компанія «Теркомбуд» не подала на торги жодних документів. Крім того, діяльність фірми не пов’язаний із вивезенням побутових відходів.

Про це пише видання Наші Гроші. Львів

Йдеться про 3,5-мільйонну закупівлю від КП «Комбінат міського господарства» Дрогобицької міської ради. Згідно з договором, фірма «Еко-Прикарпаття» вивозитиме сміття у Дрогобичі до кінця 2020 року.

Тендер на вивезення сміття у Дрогобичі провели лише з третьої спроби. Попередні два рази його скасували, оскільки на торги приходила лише одна компанія − «Еко-Прикарпаття».

Те, що компанія «Теркомбуд», не завантажила жодної довідки може свідчити про антиконкурентні дії – зазначає експерт з публічних закупівель «Центру громадського моніторингу та досліджень» Юрій Кузько. Це, за його словами, та ситуація, коли другий учасник подає пусту пропозицію, щоб торги не скасували ще раз.

«Переважно так роблять ліниві змовники, які не хочуть готувати документи», − пояснює експерт.

Тернопільська компанія «Теркомбуд» − постійний підрядник у Дрогобичі, але досі займалась ремонтом вулиць, а не сміттєвими баками.

Протягом 2019 року «Теркомбуд» отримало замовлень на 22 млн грн. Частина з них виконувалась з порушенням законодавства. Фірма фігурувала у кримінальних провадженнях. У 2018 році колишній директор фірми Олег Капелусь визнав себе винним у підробці документів щодо ремонту центру позашкільної роботи з учнівською молоддю у Тернопільській області. Згідно з ухвалою, директор «Теркомбуд» збільшив обсяг робіт та зазначив у ній невиконані роботи, як-от встановлення колон та мощення бруківки. Кримінальне провадження закрили, оскільки Капелусь визнав свою вину, вчинив злочин невеликої тяжкості, допомагав правоохоронцям, а його правопорушення не завдало збитків.

Тепер ж компанію «Теркомбуд» підозрюють в участі у схемі привласнення бюджетних коштів вже у Львівській області. Кримінальне провадження стосується реконструкції площі Ринок у Дрогобичі. Згідно з ухвалою, комунальне підприємство «Управління комунального будівництва» Дрогобицької міської ради перерахувало підрядникові аванс за начебто виконані роботи, які пізніше надіслали зокрема й фірмі «Теркомбуд» та розподілили між учасниками ймовірної схеми.

Переможець поточних торгів компанія «Еко-Прикарпаття» зареєстрована 2015 року в Івано-Франківську. Її засновниками є Богдан Козак та Микола Радкевич. Протягом 2019 року фірма отримала замовлень на 4 млн грн, більшість з яких у Івано-Франківській області.

***

Від редакції ВАРТО ГАЛИЦЬКИХ НОВИН хочемо нагадати усім наши читачам, що до даних сайту Youcontrol, пан Жирний, теперішній очільник КМГ був керівником та засновником  Тернопільської обласної партійної організації політичної партії “Соціал-демократична партія”.

Юридична адреса Соціально-демократичної партії: 46002, Тернопільська обл., місто Тернопіль, вулиця Вояків дивізії “Галичина”, будинок 26, офіс 39. А юридична адреса ТзОВ “ТЕРКОМБУД”… та сама. Хіба що приміщення 37, тобто сусідні двері офісу.

Теперішній керівник партії, який прийшов замість пана Жирого, – Мазур Владислав  Євгенійович є керівником ТзОВ “ВЕСТА ТРЕЙД”, зареєстрованого в Івано-Франківській області (місто Івано-Франківськ, вул. Є. Коновальця, будинок 13). А його власником є …. (увага!)  КОСЕНКО ЛЕОНІД МИХАЙЛОВИЧ  разом з КОСЕНКО ТЕТЯНА ЛЕОНІДІВНА.

Тетяна Косенко є дружиною п. Жирного.

Раніще ми повідомляли, що  керівник КП “КМГ” перерахував мільйони гривень фірмі, яка колись належала його дружині / Дрогобич

 

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top