У Львові за кілька годин від менінгіту померла дворічна дитина з Дрогобиччини

 

У реанімаційному відділенні Львівської обласної інфекційної лікарні померла дитина. Хлопчику виповнилося лише рік і 9 місяців. Причина смерті – важка форма менінгококової інфекції. Це перший випадок смерті від цієї інфекції на Львівщині у цьому році, – пише ZAXID.NET

«Захворювання розвивалося стрімко. У дитини підвищилася температура, виникла блювота, з’явилися симптоми, які нагадували ентеровірусну чи гострі респіраторні інфекції. Дитину відвезли до лікарні в Меденичах Дрогобицького району. Але стан погіршувався і дитину госпіталізували до Львова, в реанімаційне відділення Львівської обласної інфекційної лікарні», – повідомив Олег Когут заступник директора Львівського обласного лабораторного центру.

Дитина поступила у реанімаційне відділення 17 вересня по обіді, а вночі 18 вересня хлопчика не стало. Зараз працівники Центру будуть з’ясувати, з ким ця дитина була в контакті, можливо хтось з родичів контактував з людьми, що мали схожі симптоми. Їм пропонуватимуть обстеження.

«Цього року ми вже маємо вісім випадків цього захворювання. Серед хворих були і дорослі, і діти, хоч, здебільшого, менінгококова інфекція частіше вражає дітей, але не завжди вона так важко закінчується. Все залежить від стану імунітету, чи є супутні захворювання тощо. Та інколи захворювання розвивається настільки швидко, що може забрати життя дитини чи дорослого буквально за кілька годин, особливо блискавична форма хвороби», – каже Олег Когут.

Менінгококова інфекція, за словами лікарів, передається повітряно-крапельним шляхом. Вона може уражати, як дітей, так і дорослих, особливо тих, у кого ослаблений організм.

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top