Трьох львів’ян на Івано-Франківщині вбила блискавка

Вчора троє мешканців Львова – 65-річний, 56-річний та 34-річний – разом загинули від удару блискавки. Негода почалася, коли вони стояли на зупинці у селі Беньківці Рогатинського району на Івано-Франківщині.

Про це інформує Львівська мануфактура новин.

Автобусна зупинка, під якою ховалися, мала кілька металевих конструкцій, сама мурована бетоном.

«Всі люди приїхали у село автобусом «Львів-Долиняни». Починався дощ, то ж вирішили перечекати негоду на зупинці. Там було п’ятеро людей – подружжя, двоє чоловіків та жінка, яка приїхала зі Львова до матері на вихідні. », – розповідає місцева мешканка Світлана.

Негода тривала півгодини. Люди кажуть, що блискавки вдаряли одна за одною, грому не було чути.

«Здавалося, що блискавки розсікають небо наполовину. Одна з них вдарила у зупинку. Усіх, хто там стояв, повалила на землю. Жінки стояло окремо від чоловіків, їх наче відкинуло ударом, а от хлопці одразу загинули. Коли їх знайшли, то кажуть аж одяг чорний на них був. За секунду на них футболки погоріли. Жінок забрали у місцеву лікарню. Одна з них втратила слух, іншій паралізувало ноги», – додає Світлана.

Люди розповідають трагедією всі просто спантеличені. Місцеві організовуються, якби хоч якось допомогти родичам загиблих. Скоріш за все всіх хоронитимуть на місцевому цвинтарі у Беньківцях, адже усі загиблі народилися у цьому селі.

У 34-річного Тараса Міська залишилося двоє неповнолітніх дітей.

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top