Супрун відповіла на насмішки Зеленського

Про це вона сказала під час брифінгу у Кабміні, коментуючи висловлювання Зеленського щодо неї в ефірі телеканалу “1+1”, передає “Укрінформ”.

“Я ще не маю висновків, якою є людиною чи президентом Зеленський. Він працює недовго. Ще рано робити висновки. Я сподіваюсь, що він також не буде робити висновків, не поговоривши зі мною, не побачивши, якою є наша робота”, – сказала Супрун.

Також очільниця МОЗ сподівається, що Зеленський не називатиме її іменами, які є “образливими та непрофесійними”. Також, на її думку, через те, що Зеленський так пожартував про неї, “йому стало неприємно, і тому він так нервово посміявся”.

***

Нагадаємо, що президент Володимир Зеленський заявив, що до в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун українці ставляться по-різному, і подякував Богу, що в нього самого інший лікар. “Супрун? Ха-ха-ха. Ну, по-різному до неї ставляться. Ви ж знаєте – да? – як її називають? Ну, слава Богу у мене є інший лікар, у моєї сім’ї”, – сказав Зеленський.  

***

Ретранслятори меседжів країни-агресора  та її пропаганди дуже часто використовували прізвисько”Доктор Смерть” до Уляни Супрун, мовляв, що саме через реформи Супрун нібито помирають українці. Дуже шкода, до український президент теж став жертвою пропаганди.

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top