Прикордонні дороги на Львівщині відремонтують. ПЕРЕЛІК

На ремонт прикордонних доріг Україна отримала 60 млн євро кредиту від Польщі.

Про це повідомляє Tvoemisto.tv  з посиланням на керівника департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку ЛОДА Романа Кокотайло.

Йдеться про дороги КПП «Смільниця» – Старий Самбір (18 км), Грушів – Немирів (9 км), Червоноград – Рава-Руська (53,14 км), Яворів – Грушів (20 км) та Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий (46,4 км). Ремонт виконуватимуть за кредит у 60 млн євро від уряду Польщі.

«Служба автомобільних доріг провела тендер ще восени 2017 року. До цього часу проходили необхідні для міжнародної закупівлі процедури та узгоджували вимоги міністерства фінансів Польщі. Минулого тижня відбувалася чергова нарада у Варшаві за участі української та польської сторін, де погоджували останні правки угоди. Тепер їх має затвердити міністерство фінансів Польщі, після чого ми зможемо розпочати роботи», – каже Роман Кокотайло.

За його словами, першою почнуть ремонтувати дорогу Яворів – Грушів. Отримати всі погодження сподіваються у квітні. Відремонтувати дорогу мають до кінця року.

Переможцями тендеру є польські компанії, що, за словами Романа Кокотайла, є вимогою польської сторони. Позику від Республіки Польща надали під пільгове кредитування впродовж перших п’яти років. 60% товарів і послуг від цієї суми мають надати підприємці з польської сторони. Віддавати кредит буде український уряд.

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top