Головна » Новини Галичини » Яка фірма проведе реконструкцію стадіону «Галичина» у Дрогобичі?

Яка фірма проведе реконструкцію стадіону «Галичина» у Дрогобичі?

27 мільйонів гривень на реконструкцію стадіону “Галичина” у Дрогобичі освоїть місцева фірма “ТЕРМОПЛАСТ БУД”.

Це стало відомо з порталу prozorro.

Замовником робіт є КП “Управління капітального будівництва” Дрогобицької міської ради. Тендер було оголошено 25 серпня 2018 року, очікувана вартість робіт – 31 258 350,00 грн.

Назва проекту:Реконструкція стадіону «Галичина» на вул. Спортивній,2 у м. Дрогобичі Львівської області під спортивно-тренувальний молодіжний комплекс першої черги першого пускового комплексу. Коригування”.

До участі в тендері зголосилися лише дві фірми –  ПП “СЧН ЖИТЛО-БУД” (зареєстроване в Бориславі, керівник СТЕЦУН ЮРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ) та дрогобицьке підприємство ТзОВ “Термопласт буд” (КУШНІР ВАСИЛЬ ПЕТРОВИЧ).

14 вересня було визначено переможця і ним стало ТзОВ “Термопласт буд”.

Пропозицію ПП “СЧН ЖИТЛО-БУД”, яке запропонувало нижчу ціну, було відхилено.

Цікаво, що пропозиція ТзОВ “Термопласт буд” була всього на одну гривню більшою за пропозицію ПП “СЧН ЖИТЛО-БУД” і склала 27 900 000,00 грн.

З протоколу засідання тендерного комітету КП “Управління капітального будівництва” ДМР можна дізнатися чому пропозицію ПП “СЧН ЖИТЛО-БУД” було відхилено.

Перше, на думку членів тендерного комітету ПП “СЧН ЖИТЛО-БУД” надало три  відгуки про належне виконання учасником аналогічних договорів (нове будівництво, реконструкція, капітальний ремонт), один з яких стосувався виконання поточного ремонту, що не відноситься до аналогічних договорів, визначених умовами тендерної документації.

Друге, антикорупційна програма ПП “СЧН ЖИТЛО-БУД” містила реквізити іншого підприємства, що викликало в уважних членів тендерного “невизначеності” щодо належності антикорупційної програми саме ПП “СЧН ЖИТЛО-БУД”.

Відтак, на підставі цих двох зауваг, пропозиція бориславської фірми була відкинута, а повідомлення про намір укласти договір адресовано ТзОВ “Термопласт буд”.

ТзОВ “Термопласт буд”. Хто вони?

Одна з найулюбленіших фірм місцевої влади.

Спортивні майданчики, школи-садки, медустанови – без “Термопласт буд” у Дрогобичі не ремонтуються.

Навіть листи-відгуки, які треба було подати на тендер про минулі роботи, написані у більшості структурними підрозділами ДМР –  відділом освіти, департаментом міського господарства, дитячою міською лікарнею, стоматполіклінікою.

Підприємство зареєстровано 01.09.2017, юридична адреса: Дрогобич, вул. ПИЛИПА ОРЛИКА, 18, (тел: +380985848053).

Засновниками юридичної особи є Ільчишин Іван Петрович, Кушнір Василь Петрович та Мельник Михайло Юрійович.

Детальніше з успіхами цього підприємства можна дізнатися, перейшовши за посиланням: https://clarity-project.info/tenderer/41457417

ТзОВ “Термопласт буд” пов’язують з ТзОВ “Термопласт Плюс”, яке займається металопластиковими вікнами.

ПП “СЧН ЖИТЛО-БУД” залишило скаргу на процедуру і дії тендерного комітету.

Ми виокремели деклька тез зі скарги, детальніше з якими можна ознайомитися за посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-08-20-001996-c

“Ускладі пропозиції учасником надано антикорупційну програму, яка затверджена однак не підписана уповноваженою особою. Антикорупційна програма надана без закінчення, де і повинен міститися підпис”

“У складі пропозиції учасником надано довідку про залучення субпідрядника ТОВ «ІНВЕСТЕМБУД» до виконання серед інших робіт пусконаладки котельні та зовнішніх мереж газопостачання та ШГРП. Однак згідно ліцензії, виданої ДАБІ України, цього субпідрядника, у нього не має права виконувати зовнішні роботи по монтажу систем газифікації”.

“В технічному паспорті та договорі оренди щодо гідропідіймача не вказано висоти підйому. У технічних паспортах на автомобілі бортові КАМАЗ – надано лише титульну сторінку документу, неможливо встановити хто є власником техніки, а отже не видається можливим стверджувати, що власником є саме орендодавець. Учасником надано інструкцію по експлуатації паяльника, зварювального апарату та лебідки, що жодним чином не підтверджують знаходження у власності обладнання, а вказують лише на правила експлуатації”.

“Оскільки вимагається надання документів про досвід уже виконаних робіт, то відгуки про роботи в процесі виконання є неналежним підтвердженням досвіду”.

“У учасника наявна ліцензія лише на проведення внутрішніх робіт, а отже виконувати частину робіт по монтажу зовнішніх мереж і споруд згідно ТЗ, які не будуть виконувати субпідрядники, він не має права”.

“Технічне завдання П.1. Копії чинних ліцензій учасника торгів та субпідрядних організацій на провадження господарської діяльності у будівництві з додатками виданої відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.03.2017 №256 «Деякі питання ліцензування будівництва об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із середніми та значними наслідками»”.

Однак, 19 вересня на порталі prozorro було опубліковано рішення колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель, якою скаргу було залишено без розгляду, оскільки скарга приватного підприємства “СЧН Житло-Буд” від 15.09.2018 не відповідає вимогам частини першої статті 18 Закону “Про публічні закупівлі”,а саме – відсутній документ про здійснення оплати за подання скарги до органу оскарження.

Довідково:

Відповідно до частини першої статті 18 Закону “Про публічні закупівлі”до скарги додається, зокрема, документ про здійснення оплати за подання скарги до органу оскарження. Згідно із постановою Кабінету Міністрів України від 23.03.2016 № 291 така плата становить 5 тис. грн у разі оскарження процедури закупівлі товарів або послуг, та 15 тис. грн у разі оскарження процедури закупівлі робіт.

Нагадаємо, що кошти на реконструкцію стадіону «Галичина» у Дрогобичі виділили 19 січня під час засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у Львівській області,  в сумі 2 мільйони 900 тисяч гривень.

Підрядник виконуватиме роботи, відповідно до того, як надходитимуть кошти з державного регіонального фонду, а ми слідкуватимемо за тим, щоб кошти витрачалися цільово, а роботи виконувалися – якісно.

***

Олег Дьорка

 

 

Залишити відповідь