Трускавецький дельфінарій оштрафували на 246 тис. грн за нелегальну музику

 

Під час шоу використовувались пісні Daft Punk і Фаррелла Вільямса «Get lucky».

В опублікованому 17 вересня рішенні Господарського суду Львівської області вказано, що музику використовували для фонового озвучення дельфінарію, однак не мали на це дозволу і не виплатили авторської винагороди.

Випадок стався ще у квітні 2018 року. Публічне відтворення музики на відео зняв працівник Організації колективного управління авторськими та суміжними правами, яка часто подає позови в інтересах правовласників.

На відео зафіксовано, що мелодія лунала із встановленого у закладі обладнання, а не була увімкнена кимось із відвідувачів. Оскільки ж це відбувалося у присутності багатьох відвідувачів, то суд потрактував це як публічне використання музики.

У судовому рішенні вказано, що адміністрація дельфінарію не надала доказів того, що мала право використовувати мелодію Daft Punk, відтак суд прийняв аргументи позивачів і зобов’язав ТзОВ «Аквадельф», яке є власником дельфінарію, виплатити компенсацію.

Адміністрація дельфінарію ще має можливість подати апеляцію.

Дельфінарій «Оскар» у Трускавці відкрили у листопаді 2015 року. Від початку там утримувалися шість дельфінів та чотири морських котиків. Це був третій дельфінарії мережі «Оскар», інші два розташовані у селищі Кирилівка Запорізької області та місті Генічеськ Херсонської області. Після відкриття дельфінарію львівські екологи через суд намагалися довести незаконність функціонування закладу у Трускавці, але 2017 році програли судову справу.

Джерело – Zaxid.net

Cтежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews

Share this post

2 Replies to “Трускавецький дельфінарій оштрафували на 246 тис. грн за нелегальну музику”

  1. Ліля сказав:

    як то легко придертись, коли хочеться придертись…

  2. Роман сказав:

    закони на то і є закони… вони для всіх Утримання ж дельфінів в таких умовах, то є взагалі знущанням над ними! посадити б не тільки за грати, а й в ту калюжу власника того лайна, де він тримає дельфінів, то б будо вірне рішення!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top