Перебування на вулиці під час комендантської години. Хто може отримати перепустку

Комендантська година діє в області з 00.00 до 5.00 ранку.

Станом на 9 квітня Львівська обласна військова адміністрація видала 30 тисяч перепусток, що дозволяють пересуватися конкретним особам під час комендантської години, яка діє в області з 00.00 до 5.00 ранку. 

«З урахуванням постійної співпраці з правоохоронними органами ми внесли зміни у відповідне положення Львівської військової обласної адміністрації щодо порядку використання перепусток. Акцентуємо, що це документ, який видають на конкретну фізичну особу. Поставити його під скло автомобіля і використовувати без цільового призначення є неприпустимо», – сказав у коментарі Tvoemisto.tv керівник апарату Львівської ОВА Тарас Грень.

Хто може отримати перепустку

Перепустку надають тим, хто забезпечує діяльність критичної інфраструктури області. Йдеться також про органи державної влади, волонтерів, правоохоронців тощо. Перепустки дають право на перебування чи вільне пересування містом чи областю на час комендантської години. 

Як отримати перепустку і що для цього потрібно

1. Перепустки видаються за письмовим поданням керівника підприємства, установи, організації критичної інфраструктури (зразок листа за посиланням) до комендатури Львівської області із обґрунтуванням необхідності перебування зазначених осіб на території Львівської області під час комендантської години;

2. Додатком до подання необхідно долучити інформацію про зазначених осіб методом заповнення Excel таблиці, форма якої розміщена за посиланням .

3. При скеруванні подання в темі електронного листа необхідно прописати назву підприємства, установи, організації критичної інфраструктури. Електронна адреса для надсилання подання з додатком: [email protected].

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews


Share this post

scroll to top