![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/418990511_830290462463540_6297456404631738555_n_edited.jpg)
Петро Цурукін – мешканець Трускавця. Із початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини у складі 47-ої окремої штурмової бригади. Обороняв територіальну цілісність нашої держави на Запорізькому напрямку.
Від 9 червня 2023 року Петра вважали зниклим безвісти. Напередодні загибель захисника підтвердилась. Йому було 34 роки. Похорон – 23 березня, о 12.00 в церкві святого Миколая.
Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews