![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/364.jpg)
Терористична російська федерація атакувала Дніпровську ГЕС – п’ятий ступінь нижчої частини каскаду гідроелектростанцій на річці Дніпро, що розташована у Дніпровському районі міста Запоріжжя.
«Російска ракета влучила в тролейбус, що рухався через дамбу. В тролейбусі були люди. Звичайні цивільні люди, що їхали на/з роботи… Ось він справжній тероризм», – повідомив Андрющенко.
Окрім того пропагандистські телеграм канали вже поширюють відео влучання ракети по Дніпровській ГЕС. Воно відзнято на підконтрольній Україні території.
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/365-675x900-1.jpg)
«Це відео вже скрізь тому. Навіть не буду прибирати вартермарку каналу окупантів. Чому? Тому, що воно з’явилось там. Автор переслав його через бот цього каналу.
Любе СБУ. Ми ж побачимо швидко цього генія мідапростору в Україні? Почуємо якого хера воно не просто зняло, але відправила свідомо ворогу, да?
Любі українці. Ще раз. Якщо ви бачите/ знаєете що хтось так робить не соромтись викликати поліцію чи СБУ. Це не “ой неудобно как-то”. Це запорука вашої безпеки в першу чергу», – повідомив Петро Андрющенко.