Франківщина, Закарпаття, Хмельниччина: є влучання в обʼєкти інфраструктури і загиблі

Зранку 22 березня окупанти поцілили в об’єкт критичної інфраструктури на Франківщині; на Хмельниччині пошкодили обʼєкти інфраструктури, є загиблі; на Закарпатті є влучання та пошкодження об’єктів генерації і системи передачі й розподілу електроенергії.

Про це на своїх сторінках у соціальних мережах розповіли очільник Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук, очільник Закарпатської ОВА Віктор Микита, міський голова Хмельницького Олександр Симчишин

Під масований ракетний удар 22 березня потрапили – Запоріжжя, Харків, Кривий Ріг. Є влучання у Вінницькій, Хмельницькій областях. У кількох містах почалися проблеми з електропостачанням.

Також є влучання в західних областях, зокрема на Закарпатті та Івано-Франківщині. Про це зранку у п’ятницю повідомили очільники ОДА. 

Івано-Франківщина

Пряма мова Онищук: “Пролунали вибухи на Прикарпатті. Ворог атакував нашу область і шахедами, і ракетами. Є влучання по об’єкту критичної інфраструктури.

За попередньою інформацією, постраждала одна людина.

Є пошкодження. Наразі перебоїв з електропостачанням в області не зафіксовано.

На місці влучання працюють рятувальники ДСНС”.

Закарпаття

Пряма мова Микити: “На жаль, є влучання та пошкодження об’єктів генерації, системи передачі й розподілу електроенергії в різних областях.

Станом на 08.00 на Закарпатті не зафіксовано перебоїв у електропостачанні та енергогенерації”.

Хмельниччина

Пряма мова Симчишина: Жахливий ранок. Маємо пошкодження обʼєктів інфраструктури. Пошкодження житлових будинків. Є загиблі і постраждалі серед цивільних”.

Нагадаємо, що уночі 22 березня росіяни запустили “Шахеди” та крилаті ракети в сторону України, по всій території країни майже 4 години тривала повітряна тривога.

У низці регіонів лунали вибухи. Зокрема, у близько 15 вибухів чули у Харкові. У місцях деяких “прильотів” спалахнули пожежі. Росіяни цілили по енергетичній структурі − у місті виникли проблеми зі світлом.  

Share this post

scroll to top