Двох захисників з Дрогобича нагороджено почесними військовими відзнаками

«Золотий хрест» та «Хрест доблесті»: двох захисників з Дрогобича нагороджено почесними військовими відзнаками, інформує ДМР

З початку повномасштабного вторгнення ворога, відважні воїни стали на захист України. Вони стримали ворожу навалу та досі мужньо тримають оборону, захищаючи кожен клаптик рідної землі, відвойовуючи окуповані території та щоденно демонструючи всьому світові міць та незламність нашої нації.

В лавах Збройних Сил України є чимало дрогобичан, які мужньо боронять Україну від ворога. За сумлінне виконання бойових обов’язків з захисту України, двох воїнів з Дрогобича нагородили почесними військовими відзнаками. Дрогобичанин Андрій Бурак за успішне виконання бойових завдань отримав відзнаку Міністра оборони України «Хрест доблесті». А дрогобичанин Олег Гавдяк нагороджений «Золотим Хрестом» головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

38-річний дрогобичанин Андрій Бурак закінчив ЗОШ №17. Одружений, має дві доньки. З початком повномасштабного вторгнення, Андрій відправив сім’ю за кордон, а сам з 25 лютого 2022 року добровольцем став на захист України.

Відзнакою медаллю «Хрест доблесті» нагороджуються військовослужбовці рядового, сержантського і старшинського складу Збройних Сил України, службова діяльність яких визнана винятково корисною.

Також днями стало відомо, що почесною військовою відзнакою нагороджений ще один дрогобичанин – керівник взводу 67 окремого батальйону ТрО Олег Гавдяк, який отримав нагрудний знак «Золотий хрест» від головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного.

55-річний дрогобичанин Олег Гавдяк є випускником ЗОШ №10. В перший же день повномасштабного вторгнення ворога, 24 лютого 2022 року, він записався до лав ТрО і відтоді захищає Україну від ворога на передових позиціях фронту.

Знаком «Золотий хрест» нагороджують військових рядового і сержантського (старшинського) складу за успішне виконання бойових завдань.

Дякуємо нашим воїнам за те, що бережуть Україну.

Актуально та оперативно у Telegram: https://t.me/Vartonews

Share this post

scroll to top