![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/92_main-v1707681345.jpg)
11 лютого перед пунктом пропуску «Ягодин – Дорогуськ», де третій день заблокований рух вантажівок, польські фермери висипали зерно з кількох українських вантажівок.
Про це повідомляє RMF24.
Відомо, що учасники акції протесту зупинили три українські вантажівки та висипали зерно на дорогу. Це сталося орієнтовно об 11:30 на дорозі до прикордонного переходу в Дорогуську.
«Три вантажівки, за кермом яких були громадяни України, в’їхали до Польщі після митних процедур. Учасники протесту не дали їм їхати далі та в певний момент відкрили напівпричепи, внаслідок чого частина зерна висипалася на дорогу. Водії після цього поїхали назад в Україну», – повідомила представниця поліції Хелма Єва Чиж.
Вона додала, що силового протистояння під час цих подій не було, а поліція з’ясовує подробиці справи.
![Польські фермери висипали зерно з українських вантажівок на кордоні фото 1](https://images.weserv.nl/?url=ssl%3Aglavcom.ua%2Fimg%2Fforall%2Fu%2F299%2F78%2F%25D0%25B7%25D0%25BE%25D0%25B1%25D1%2580%25D0%25B0%25D0%25B6%25D0%25B5%25D0%25BD%25D0%25BD%25D1%258F_2024-02-11_213922512.png&output=webp&default=ssl%3Aglavcom.ua%2Fimg%2Fforall%2Fu%2F299%2F78%2F%25D0%25B7%25D0%25BE%25D0%25B1%25D1%2580%25D0%25B0%25D0%25B6%25D0%25B5%25D0%25BD%25D0%25BD%25D1%258F_2024-02-11_213922512.png)
фото: farmer.pl
«Ми проводимо розслідування, встановлюємо особи людей, які брали у цьому участь, і опитуємо свідків», – додала Єва Чиж, зазначивши, що далі зібрані дані передадуть до прокуратури для правової оцінки.
Нагадаємо, завтра, 12 лютого, польські фермери планують заблокувати рух вантажівок на двох пунктах пропуску на кордоні з Україною.
Як повідомлялося, 9 лютого о 10:00 мав розпочатися страйк польських фермерів на ділянках, що межують з українськими пунктами пропуску «Ягодин», «Рава-Руська» та «Шегині».
Нагадаємо, що вчора рух вантажівок у пункті пропуску «Шегині-Медика» було відновлено.
До слова, днями угорські фермери влаштували протест біля КПП «Захонь» на кордоні з Україною, виступаючи проти рішення Єврокомісії про продовження безмитного ввезення української продукції ще на рік.