Переваги та недоліки електронних сигарет

Електронні сигарети – це зручний портативний гаджет, який дозволяє відмовитись від небезпечної для життя звички та спробувати неймовірний’ смак ароматної пари. На ринку представлений колосальний асортимент моделей від різних виробників, з якими можна ознайомитись на цій сторінці – https://cloudy.com.ua/catalog/elektronnye-sigarety.

При цьому користувачам запропоновано ще більший вибір заправок, які дозволяють насолоджуватися унікальними смаковими якостями. Крім того, статистичні дані свідчать, що у світі скорочується кількість курців, оскільки вони переходять на електронні сигарети.

Переваги та недоліки вейпу

Попри високу популярність, досі точаться дискусії щодо користі та шкоди вейпінгу. Щоб остаточно розібратися в цьому питанні, представники компанії Cloudy склали найбільш значущі плюси та мінуси застосування електронних сигарет.

Переваги:

 1. Безпека. Лікарі королівської медичної спільноти провели масштабне дослідження шкоди від вейпу та куріння. В кінці спеціалістами був отриманий висновок, що використання електронних сигарет на 95% безпечніше, ніж використання тютюнової продукції. Більшою мірою це обумовлено високою якістю очищення та відсутність процесу горіння.
 2.  Здоров’я. Перехід на вейп навіть найзатятішим курцям дозволяє очистити організм від смол та інших отруйних речовин. При цьому покращується дихання, стан ротової порожнини, нормалізується кровообіг, повертається повною мірою смак та нюх.
 3.  Запах. На відміну від тютюну, нікотинові заправки до вейпу мають приємний аромат. При використанні фруктових рідин можна наповнити приміщення тонким приємним запахом.
 4. Дозування. Жижі для вейпу представлені з різною концентрацією нікотину, що дозволяє підібрати ідеальний варіант під себе та поступово знижувати. Крім цього є колосальний вибір без нікотинових складів, які дозволяють насолоджуватися цікавими смаками.
 5. Пар. При необхідності користувач може контролювати кількість продукованої пари при виборі різних концентрацій пропіленгліколю та гліцерину. Крім того, компактні картриджі для сучасних електронних сигарет практично не продукують пари, що робить застосування зовсім непомітним. Також деякі аксесуари можуть мати систему регулювання роботи приладу.
 6. Смак. На ринку представлений колосальний асортимент смакових варіантів: фрукти, ягоди, десерти, напої, коктейлі та багато іншого.
 7. Вартість. Споживачам пропонується широкий ціновий діапазон, що дозволяє підібрати девайс під будь-який бюджет. Купити можна як одноразку, так і преміальний пристрій з топовими заправками.

При цьому нема потреби виконувати складне обслуговування або налаштування. Все, що потрібно, так це періодична заміна картриджа та зарядка батареї.

Недоліки:

 1. Величезний вибір пристроїв та заправок ускладнює процес вибору для новачків. У такому разі слід звернутися за допомогою до продавця-консультанта.
 2. Більш просунуті пристрої мають багато додаткових опцій для досвідчених користувачів, які не зрозумілі людині, яка вперше тримає в руці електронку. При цьому є девайси без кнопок, а включення активується затяжкою.
 3. Переважна більшість вважає, що це дуже витратне задоволення, оскільки постійно потрібні розхідники. Але якщо провести нескладні розрахунки, то можна дійти невтішного висновку, що вейп істотно доступніше куріння.
 4. Вейп шкодить здоров’ю. Це найпопулярніший вислів в інтернеті, який нічим не підтверджений. Найтриваліші дослідження із застосування електронних сигарет тривали 3,5 року, під час яких не було виявлено негативного впливу на організм.

Всі ці переваги та недоліки дозволяють об’єктивно оцінити користь та шкоду вейпінгу для людини.

Share this post

scroll to top