Депутати Дрогобича просять Козицького не допустити підвищення проїзду у маршрутках

Дрогобицька міськрада звернулась до Львівської ОВА щодо недопущення зростання тарифів на проїзд у громадському транспорті.

Вчора, 26 жовтня, на сесії Дрогобицької міської ради депутати звернулись до Львівської ОВА та Антимонопольного комітету України з проханням не допустити необґрунтованого зростання тарифів на проїзд у громадському транспорті.

Депутати обурені через повторне підвищення перевізниками тарифів на проїзд у громадському транспорті на низці маршрутів, замовниками яких є Дрогобицька РВА та Львівська ОВА.

“На жаль, ні Дрогобицька міська рада, ні ради сусідніх громад не є замовниками перевезень та не можуть впливати на дії перевізників, зокрема в частині встановленого тарифу.

На нашу думку, в час воєнного стану різке та необґрунтоване підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті є недопустимим. Підвищення ціни на проїзд болюче б’є по кишенях мешканців, які вимушені користуватись послугами громадського транспорту. Це суттєво порушує баланс платоспроможності населення в частині оплати важливої соціальної послуги” – йдеться у тексті звернення.

Саме тому Дрогобицька міськрада просить Львівську ОВА та АМУ вплинути на ситуацію для зниження тарифів на проїзд у громадському транспорті та передати повноваження щодо організації й проведення конкурсів, а також формування тарифів на проїзд органам місцевого самоврядування.

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews

Share this post

scroll to top