Сімейні лікарі передаватимуть усі діагнози військовим комісіям

Не схитрують, раптово занедужати не вийде. Військово-лікарські комісії будуть отримувати інформацію про діагнози у військовозобов’язаних у сімейних лікарів. Оновлювати інформацію будуть щорічно перед призовом

Водночас у соцслужбах та органах соцзахисту будуть брати інформацію про інвалідність.

Медзаклади додаватимуть інформацію про тих, хто за останні півроку хворіли на вірусний гепатит, черевний тиф, паратиф, дизентерію, інші інфекційні захворювання.

«На превеликий жаль дехто вирішив скористатись можливістю і виписувати собі документи на непридатність. Майже у 90% випадків (щодо оформлення інвалідності) був один і той самий діагноз …, записували, як на автоматі. Це все буде підлягати перевірці у законний спосіб.

Якщо людина дійсно непридатна – їй нема чого лякатися. Спокійно буде проведена документація, якщо ви перебували в стаціонарі, до цього хворіли. Але якщо так сталося, що ви були здоровою людиною з 18 до 45 років, умовно кажучи, і після 24 лютого раптово почали хворіти, то треба просто подивитися, що сталося, може вам потрібна допомога», – секретар РНБО Олексій Данілов

Нагадаємо, Кабмін запровадив електронний документообіг для проходження ВЛК. Це зменшить кількість черг та ліквідує схеми для ухилянтів.

Share this post

scroll to top