На війні загинув Микола Куриляк з Борислава

Після понад року пошуків безвісти зниклого Захисника Куриляка Миколи Юрійовича підтвердилася інформація про його загибель. Повідомили у Бориславській міськраді.

Куриляк Микола Юрійович, 1989 року народження, мешканець Борислава, навчався з ЗЗСО №1 та в Бориславському професійному ліцеї. Загинув Герой ще 23 березня 2022 року у м. Попасна Луганської області внаслідок бойового зіткнення та масового артилерійського обстрілу. Досі вважався безвісти зниклим. До останнього сім’я Героя надіялася почути слова, про те, що син, чоловік та батько трьох діточок живий.

Завтра, 16 травня, Героя привезуть у рідне місто. Орієнтовно о 12:30 на Перехресті Героїв зустрічатимемо домовину з тілом загиблого Миколи Куриляка. Траурна колона рухатиметься до Богослужбової каплиці на вул. Коваліва.

Одразу ж після зустрічі відбудеться парастас та похорон. Поховають Захисника на Алеї Героїв на міському цвинтарі у с. Попелі. До кладовища колона рухатиметься через вулиці В. Великого, Героїв ОУН-УПА, Грушевського, Шкільній, Карпатська Брама, Шевченка, Міцкевича, Петлюри і Франка.

Висловлюємо щирі співчуття рідним полеглого воїна. Вічна пам’ять і слава Герою!

Share this post

scroll to top