Віктор Винник і МЕРІ презентують пісню про Львів

Віктор Винник і МЕРІ присвятили Львову нову пісню та лірик-відео до Дня його народження

Міста, як і люди, мають свої дні народження. Цього року древній Львів відзначатиме День міста 6 травня. Про Львів написано безліч пісень, і це не дивно, бо він спонукає і надихає.

Колись пісня Віктора Винника і МЕРІ «Місто» стала офіційним гімном святкування 750-річчя міста Лева. Що цікаво, у цій пісні про Львів жодних згадок не було, та почувши її, кожен безпомилково вгадував, про яке саме місто йдеться.

Однак музиканти вирішили не зупинятися на досягнутому і написати пісню саме про Львів. Щоправда, трек отримав назву «Хай все буде так», хоча він цілком присвячений культурній столиці України.

Продюсував пісню лідер гурту PANCHYSHYN Остап Панчишин на львівській студії Jenny Records. В планах – зйомка відеокліпу, але наразі для користувачів YouTube зроблено лірик-відео, де за основу взято світлини Львова авторства давнього знайомого команди, фотографа Ярослава Барана.

Про нову пісню Віктор Винник каже: «Я хотів передати власне бачення міста і своє ставлення до нього. Думаю, багато хто розділить мої думки, бо так само, як я, відчуває Львів…»

Трек «Хай все буде так» увійде до сьомого студійного альбому Віктора Винника і МЕРІ, назва якого ще не розголошується. Вихід платівки заплановано на початок літа, вона вміщуватиме десять композицій. Деякі з них виходили як сингли, але будуть і новинки.

Дуже хочеться, щоб наступний день народження місто Лева відзначало вже після нашої Перемоги у мирній країні. Цей день наближує наша героїчна армія, а ми повинні допомагати їй на своєму місці чесною та самовідданою працею.

Share this post

scroll to top