Сполучення Львів–Трускавець відновлено за допомогою тимчасового моста

Як повідомила Служба автомобільних доріг у Львівській області, 2 травня, відкрито рух для автомобільного транспорту тимчасовим мостовим переходом через річку Солониця на автомобільній дорозі Т-14-02 Східниця – Пісочна поблизу села Раневичі.

 «Фахівцям знадобилося кілька днів для монтажу конструкції та влаштування під’їзних доріг з метою забезпечення належного проїзду автомобільного транспорту спорудою. Вже сьогодні переправою проїхався перший автомобіль. Тепер не потрібно буде направляти рух автомобілів комунальними дорогами міста Дрогобича. Адже об’їзний шлях аварійного моста сягав 7 – 8 годин та спричиняв чимало незручностей для водіїв та місцевих жителів міста Дрогобич. Оскільки впливав на швидкість та безпеку руху, а також руйнування вулиць та комунальних доріг міста Дрогобич. Завдяки влаштованій конструкції знову маємо відновлене пряме сполучення Львів – Трускавець – Східниця», – каже Олег Береза, керівник Служби автомобільних доріг Львівщини.

Нагадаємо, що одна з балок старого мосту у складі дороги Східниця – Пісочна обвалилася на початку 2023 року. Збудована ще у 1964 році споруда була аварійною. Щоб уникнути повного обвалу мосту було перекрито рух, і весь транспортний потік на Трускавець до сьогодні прямував через місто Дрогобич.

Фахівці змонтували металеву переправу типу acrow/bailey, передану Адміністрацією державних матеріальних резервів Чеської Республіки. Така переправа підходить для пересування важких транспортних засобів. Рух автомобілів переправою здійснюється у реверсному порядку, який організовано за допомогою світлофорних об’єктів.

Фото Служби автомобільних доріг у Львівській області

Share this post

scroll to top