![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/tqx4yq-c960x541x0sx64s-up-cadead4c29b59dce6facc7e86bd72578.jpg)
Хлопчик був на висоті 7 метрів
1 травня о 20:15 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що в м. Дрогобич на вул. Самбірська, 94 Дрогобицького району заліз на дерево на висоту 7 м та не може самостійно спуститися хлопець, 2012 року народження.
Про це пишуть на сторінці Головного управління ДСНС України у Львівській області.
До місця події прибули з рятувальної частини Дрогобича.
![Фото зі сторінки Головного управління ДСНС України у Львівській області](https://lviv.media/static/content/thumbs/x500/5/8a/evn2mm-5ce32af73c425f8ce946f85bea53e8a5.jpg)
Як з’ясувалось на місці події, хлопчаки грались іграшковим літачком, який застряг на дереві. Найсміливіший з хлопців поліз за іграшкою та сам застряг на дереві. Небайдужі перехожі викликали рятувальників.
Рятувальники зняли дитину з дерева. Хлопчик медичної допомоги не потребував та пообіцяв більше не залазити так високо на дерева.
Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews