![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/Fotoram.io-46-1024x604.jpg)
Лагуш Андрій з Дрогобиччини зайняв 3 місце у вправі “30 хвилинний марафон” у вагові категорії понад 87+ з результатом 369 підйомів гирею 24 кг
З 31 березня по 2 квітня 2023 року пройшов Чемпіонат України з гирьового спорту в Ужгороді. Участь у змаганнях взяли 160 спортсменів із 15 областей України та міста Києва.
У програмі – двоборство, довгий цикл, ривок, естафета та 30 хвилинний марафон з підняття гирі. Ужгородський міський голова Богдан Андріїв привітав учасників змагань, побажав вдалих виступів, нових здобутків, перемог. В загальному заліку 1 місце зайняла команда з Хмельницька, 2 сходинку Львівська команда і 3 місце зайняла команда з Тернополя.
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/339568905_947125042988244_8830640187983902175_n-768x1024.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/339674599_749028666882031_52404770427719292_n_edited-768x1024.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/339610073_229487146253949_7351270093048528569_n_edited-768x1024.jpg)