![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-28_18-11-54-995_edited-1024x575.jpg)
Чистимо воду. Жителям Львівщині нагадують про дезінфекцію криниць.
Така процедура потрібна для знезараження води, інформує Львівська хвиля.
У кожній п’ятій криниці виявили збудник інфекційних хвороб. Це зокрема кишкові інфекції, гепатити та сибірська виразка. Якщо колодязь має щілини, відсутня кришка чи колись потрапляли гризуни – вони є небезпечні. Краще викликати службу, яка проведе чистку. Таку обробку варто робити щороку.
Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews