Мешканці Львівщини вже обміняли понад 1 млн ламп на енергоощадні

Укрпошта з 22 березня скорочуватиме кількість відділень, де можна буде обміняти старі лампи розжарювання на енергозберігаючі LED-лампи

В Україні триває програма безкоштовного обміну ламп розжарювання на LED-лампи. Уже близько 3-х мільйонів громадян скористались можливостями безкоштовного обміну. На Львівщині – 1,1 млн.

ДжерелоМіністерство економіки України

Загалом програма охопила 23 тисячі населених пунктів, включаючи деокуповані території та прифронтові регіони України. З початку старту програми майже 3 млн жителів нашої країни обміняли у відділеннях Укрпошти близько 14 млн ламп. Станом на 22 березня в усіх населених пунктах доступно ще 11 млн ламп, які можуть забезпечити 2,2 млн домогосподарств.

Водночас Укрпошта з 22 березня скорочуватиме кількість відділень, де можна буде обміняти старі лампи розжарювання на економні енергозберігаючі LED-лампи. Це відбувається через меший попит населення в деяких відділеннях – саме вони повернуться до звичайного формату роботи і будуть надавати тільки поштові та фінансові послуги. Центральні відділення та ті, де обмін ламп проходить активно, продовжать видавати світлодіоди.

У найвіддаленіших селах, які до проєкту обміну долучилися нещодавно, обмін триватиме до кінця квітня. А вже з 1 травня обміняти старі лампи розжарювання на світлодіоди можна буде у 23 відділеннях в містах-мільйонниках та обласних центрах країни, де все ще зберігається високий попит і потреба.

Share this post

scroll to top