![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/зображення_viber_2022-10-10_12-21-52-713_edited-1024x576.jpg)
Від ранку по всій Україні ворог випустив десятки ракет. У зв’язку з цим, навчання у школах Дрогобицької громади до середи відбуватиметься у дистанційному форматі.
Про це повідомив міський голова Тарас Кучма. Додав, що якщо ситуація буде напруженою, дистанційне навчання буде продовжено.
Повітряна тривога тривала 5 годин. Незважаючи на те, що тривога розпочалась ще до 7:30, деякі діти та вчителі таки прийшли до школи, сподіваючись на те, що вона буде недовгою…
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/311269389_1519114901893349_7165892822096864825_n-1024x768.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/311128999_1519114905226682_9134206289687998976_n-1024x768.jpg)