Ада Роговцева завітає у Дрогобич з презентацією фільму

У вівторок, 27 вересня, видатна українська акторка театру та кіно Ада Роговцева у місті презентуватиме документальну стрічку “Вітер зі Сходу”.

Про це повідомила пресслужба Дрогобицької міської ради. 

“Фільм про війну в Україні, про біль і мистецтво, про втрати й перемоги. Картину створено з кадрів поїздок акторів на передову, зокрема Ади Роговцевої. До того ж у кінострічці використані тексти відомих сучасників української поезії”, – зокрема йдеться у дописі.

Перед показом фільму відбудеться зустріч з акторкою театру та кіно Адою Роговцевою, а також актрисою Світланою Орліченко, які взяли участь у зйомках фільму у 2019 році. Також дрогобичани матимуть змогу поспілкуватись з авторкою сценарію та режисеркою-постановницею кінострічки Катериною Степанковою.

У фільмі також взяли участь Ахтем Сеітаблаєв, Лариса Руснак, Світлана Орліченко, Катерина Степанкова, Володимир Маляренко, Богдан Жданов, Олександр Кришталь, Ірина Горшкова, Матвій Скляренко. Для сценарію використані твори Олександра Довженка та сучасних українських письменників, наприклад, Олени Степанової, Любові Якимчук, Катерини Бабкіної, Дмитра Лазуткіна, Юрія Іздрика. 

Презентація фільму відбудеться у Народному домі імені І. Франка м. Дрогобича о 17:00. Вхід вільний.

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews

Share this post

scroll to top