На війні загинув старший лейтенант, командир роти, Юрій Бунь з Трускавця

21-го червня, мужньо боронячи нашу землю на Луганщині, загинув старший лейтенант, командир роти 1 МБ 2МР 24-тої бригади ім. Короля Данила Юрій Бунь.

Народився 6 травня 1998 року в Трускавці, навчався у школі №2, потім – в Національній академії сухопутних військ у Львові. Через 4 роки академія випустила кваліфікованого старшого лейтенанта з відзнакою.

Під час тривалого навчання та здобування досвіду, Юра був нагороджений медаллю УБД та орденом «За мужність» 3-го ступеня. Після закінчення ВУЗу Юра Бунь став не лише гордістю для батьків, родини, друзів та громади міста. Ним пишались та рівнялись на нього і військові побратими, що разом проходили службу на Луганщині у складі 24-ї ОМБр імені Короля Данила.

«Юрій Андрійович був найкращим для нас в складі роти …Хоча такий юний!», – згадують побратими.

Юрій Бунь був активним учасником АТО та надзвичайно уважним командуючим  від початку повномасштабного нападу росії..

Незадовго до загибелі з друзями ділився новиною, що йому прижиттєво присвоєно орден «За мужність 3-го ступеня»..

“Ми так ним пишались. Але жорстока паща російського ворога захопила життя з тілом Юрчика.. Проте душа його чиста і вільна, її не знищити! Дякуємо Тобі.. Дякуємо, що захищав нас і своїм позитивом зароджував надію та дозволяв відчувати гордість!Пишаємось тобою на землі і молимось за тебе в небі!”, – діляться друзі бійця..

Світла і вічна пам’ять Герою України та співчуття рідним.

У середу, 29 червня, об 19:00 у Церкві Пророка Іллі в Трускавці відбудеться панахида та вечір пам’яті Героя України – Юрія Буня.

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/Vartonews

Share this post

scroll to top