Вдарила поліном по голові та відібрала 100 тисяч грн: на Дрогобиччині судитимуть жінку за розбійний напад на пенсіонера

Прокурорами Дрогобицької окружної прокуратури завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт щодо 35-річної жінки за фактом розбою, поєднаного із застосуванням насильства, небезпечного для життя чи здоров’я особи, яка зазнала нападу, із проникненням у житло (ч. 3 ст. 187 КК України).

Про це повідомили ВАРТО у відділі інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.

Розслідуванням встановлено, що у грудні минулого року, в одному із сіл Дрогобицького району обвинувачена, представившись працівницею газової служби, під приводом зняття показників лічильника, проникла у дім 80-річного чоловіка.

Скориставшись моментом, коли пенсіонер повернувся до неї спиною, жінка підняла з підлоги дерев’яну колоду на нанесла нею декілька ударів по голові потерпілого. Після того, переконавшись, що останній не в змозі чинити опору, викрала із будинку понад 100 тис. грн. та мобільний телефон.

Тепер підозрювана постане перед судом.

Будьте уважні! У випадку, коли до Вашого дому намагаються зайти представившись працівником певної служби – вимагайте відповідне посвідчення. У разі, якщо такі особи відмовляються його пред’явити чи своєю поведінкою викликають у Вас підозри, зверніться до правоохоронних органів за тел. 102!

 

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top