![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/бензина-для-ДМР-1024x544.jpg)
Виконавчий комітет Дрогобицької міської ради провів тендер на закупівлю бензину марки А – 95. За переговорною процедурою, оскільки двічі скасовували тендер через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, угоду було підписано з ТОВ “ОККО-ПОСТАЧ”.
Про це йдеться у тендері, який опублікували на порталі ProZorro.
Предметом закупівлі був бензин А-95 у розмірі 13740 літрів. Варто зазначити, що пальне купило не одне з комунальних підприємств Дрогобича, а, власне, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради.
Договір підписав міський голова Дрогобича Тарас Кучма, відтак за кошти платників податків ТОВ “ОККО-ПОСТАЧ” має поставити виконкому ДМР скретч-картки/талони на пальне на суму 408 141,00 грн.
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/Договір-з-ТОВ-ОККО-ПОСТАЧ_48ПТ_236_22_page-0005-743x1024.jpg)
![](https://vartonews.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/Договір-з-ТОВ-ОККО-ПОСТАЧ_48ПТ_236_22_page-0006-744x1024.jpg)
Нагадаємо, що відділ освіти Дрогобицької міської ради має намір за кошти платників податків придбати мікроавтобус Hyundai Staria за 1,6 млн. гривень. Відповідно до тендерної документації чиновники освіти хочуть придбати цей автомобіль у найвищій комплектації.