Харків готовий дати відсіч загарбнику: Терехов відреагував на слова Зеленського

Міський голова Харкова Ігор Терехов запевнив, що його місто готове протистояти російській агресії та завжди буде українським. Ці слова пролунали після того, як президент Володимир Зеленський припустив, що Росія може окупувати Харків у разі загострення.

Власну позицію Терехов оприлюднив на своєму Telegram-каналі.

«Харків був і буде українським містом, жителі якого є громадянами єдиної та неподільної України. І будь-хто, хто посягне захопити Харків, повинен розуміти — на захист свого улюбленого міста встануть не лише харків’яни, а й усі українці», — написав Терехов.

Він запевнив, що місто готове «дати тверду відсіч ймовірному загарбнику», оскільки всі сили та засоби для цього уже є. Також мер Харкова закликав жителів міста не панікувати.

«Запевняю вас — приводів для занепокоєння немає, і Харків і надалі успішно розвиватиметься під мирним небом. Все буде Харків та все буде Україна», — зазначив Терехов. 

А що сказав Зеленський?

В інтерв’ю The Washington Post він припустив, що у разі загострення Росія може окупувати Харків, але їй потрібен привід для ескалації. За словами Зеленського, якщо Росія вирішить наступати, то зробить це на територіях, де «історично є люди, які раніше мали родинні зв’язки з Росією».

«Харків, який перебуває під контролем уряду України, може бути окупований. Росії потрібен привід: скажуть, що захищають російськомовне населення. Після окупації та анексії Криму ми розуміємо, що це можливо», — сказав очільник країни.

Він додає, що захоплення Харкова не буде «просто вторгненням», а стане «початком повномасштабної війни».

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top