Тепер вже точно: артисти ансамблю “Верховина” отримають заборговану заробітну плату

Сьогодні, 7 грудня, депутати Львівської обласної ради прийняли рішення виділити для Заслуженого прикарпатського ансамблю пісні та танцю України “Верховина” кошти у розмірі 2.8 млн грн для виплати заробітної плати, яку артисти колективу не отримують вже кілька місяців.

Про це ВАРТО повідомила депутатка Львівської обласної ради Марія Кульчицька.

Раніше ми писали, що виділення коштів не розв’яже проблеми фінансування колективу на 2022 рік. Вже через 7 місяців колектив знову може залишитися без заробітної плати, якщо Львівська обласна рада у бюджеті на 2022 рік не передбачить необхідної суми або ж не візьме колектив на свій баланс.

Нагадаємо, 9 листопада, коли в Україні відзначається всеукраїнський День працівників культури, артисти Заслуженого прикарпатського ансамблю пісні та танці України «Верховина» провели пікет біля стін Львівської обласної ради.

Артисти ансамблю вимагали належного фінансування та виконання зобов’язань, які на себе взяла Львівська обласна рада, пообіцявши паритетне фінансування ансамблю спільно з Дрогобицькою міською радою. Станом на сьогодні Дрогобицька міська рада виплатила 50% коштів, необхідних для підтримки ансамблю, а Львівська обласна рада свої зобов’язання не виконала.

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top