Директор Будинку вчених раптово помер під час візиту у Львівську міську раду

У п’ятницю вранці, 3 грудня, у Львівській міськраді раптово помер директор львівського Будинку вчених Роман Славітич, який прийшов з візитом у мерію.

Про це пише Захід.Нет.

«Сьогодні зранку в приміщенні міської ради стало погано Роману Славітичу. За словами очевидиці, яка працює у міській раді, чоловік зайшов в кабінет. Вона помітила, що у нього нездоровий вигляд і запропонувала склянку води. Він сів за стіл і знепритомнів. Працівники викликали швидку і розпочали серцево-легеневу реанімацію з застосуванням автоматичного зовнішнього дефібрилятора. Після прибуття на місце – медики оперативно продовжили проводити реанімаційні заходи. Протягом години часу боролися за життя, але, на жаль, врятувати не вдалось», – повідомили в прес-службі мерії.

Перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко розповів, що директор Будинку вчених Роман Славітич близько 8:00 ранку прийшов до нього на зустріч, про яку сам попросив напередодні. У кабінеті йому стало зле, він знепритомнів. Працівники одразу викликали «швидку» і почали надавати першу допомогу, однак Роман Славітич помер.

Роману Славітичу було 75 років. Львівська міськрада висловила співчуття рідним та близьким Романа Славітича.

Нещодавно львівський Будинок вчених опинився в центрі публічного скандалу через вечірку інста-блогерів у День пам’яті жертв Голодоморів. Тоді адміністрація Будинку вчених, зокрема, Роман Славітич, заявили про обман з боку організаторів вечірки, які замість світкування звичайного дня народження на 40 осіб влаштували гучну вечірку на 100 людей, а відзначення дня народження більше нагадувало еротичну вечірку у стилі БДСМ із залученням сторонніх артистів.

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

scroll to top